Katalog VODA

Katalog PLYN

Novinky
Pozvánka na jubilejní 20. mezinárodní vodohospodářskou výstavu Tisk Email

Vážení obchodní přátelé,

společnost AVK VOD-KA a.s. Vás srdečně zve na 20. mezinárodní vodohospodářskou výstavu, která se koná na výstavišti v Praze-Letňanech v termínu 23. - 25.5. 2017.
Navštivte náš stánek č. 32 v hale č. 3. Tešíme se na Vaši návštevu!

 

 

 

 

 

 
Technické informace k novým AVK přípojkám SUPA LOCK TM Tisk Email

Supa Lock April16 CHE

 Celý článek....

Celý článek...
 
AVK Toolbox - Nová mobilní aplikace z AVK Tisk Email

Vážení obchodní přátelé,

Rádi bychom Vás informovali o unikátní mobilní aplikaci umožňující návrh dimenze potrubí, výpočet průtoku, rychlosti proudění, ztrát v důsledku poruch, tlakových ztrát armatur, výpočet spotřeby energie a další.

Aplikace AVK Toolbox je určena pro všechny majitele telefonů s Android platformou a je zdarma ke stažení na Google Play.

Bližší informace naleznete v tomto odkazu:

 
Cesta do AVK Dánsko Tisk Email

 

HQ DK2
Ve dnech 6-8.října proběhlo formální zakončení soutěže „Poznej Skandinávii a výrobu v AVK“. Zástupci šesti vodárenských společností absolvovali cestu do dánského Aarhusu.


Navzdory nepříznivému počasí se podařilo zdolat nejvyšší vrchol pevninské části Dánska 170 mn.m. a celkově druhý nejvyšší bod Dánska, horu Ejer Bavnehoj. Vrchol jsme dokonce navštívili pro velký úspěch dvakrát. Jednou v nočních hodinách první den cesty a podruhé při cestě nazpátek.


Hlavní den našeho pobytu proběhla návštěva hlavního výrobního závodu, centrálního skladu a přilehlých výrobních hal. Naši hosté si mohli prohlédnout výrobu měkce těsnicích šoupat, přípojkových šoupátek jak litinových, tak z POM, výrobu navrtávacích pasů na PE potrubí, přírub, ORION plus spojek, příslušenství, šoupat s PE konci a zpětných klapek.


Osobně jsme viděli tryskání odlitků, epoxidaci, smaltování, montáž PE konců na vodařské i plynárenské armatury a finální testy.Vrchol byl dobyt3
Ve zbývajícím čase naší cesty jsme navštívili královskou rezidenci Marselisborg Palace, mořské pobřeží, historické centrum města i druhou nejvyšší katedrálu ve Skandinávii ve městě Aarhus.

 
Návštěva AVK i krátká exkurze do okolí firmy snad přinesla spoustu nových poznatků o výrobě armatur i životě běžných Dánů.
Na obrázcích jsou zástupci vodárenských společností ze Šumperka, Jihlavy, Kutné Hory, Domažlic, Hradce Králové, Náchoda při návštěvě ve výrobě a na nejvyšší hoře Dánska.

 

 

 
Ukončení soutěže poznej Skandinávii a výrobu v AVK Tisk Email

Vážení obchodní přátelé,

rádi Vás informujeme o ukončení soutěže “Poznej Skandinávii a výrobu AVK“.

Vylosovanými výherci se stali pracovníci uvedených společností:

Vodohospodářská společnost Vrchlice-Maleč, a.s.

Královéhradecká provozní, a.s.

Brněnské vodárny a kanalizace, a.s.

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. divize Jihlava

Vodohospodářská zařízení Šumperk a.s.

Vodovody a kanalizace Náchod, a.s.

Vylosovaní účastníci budou pozváni do hlavního výrobního místa AVK, které leží u dánského Aarhusu. Během cesty zdolají nejvyšší vrchol pevninské části Dánska, navštíví park královské residence ležící u mořského pobřeží a známou rekreační oblast středního Dánska.

V pracovní části výherci navštíví závod na výrobu šoupat, přípojkových šoupátek, příslušenství a vybraných plynárenských armatur.

Soutěž se podle našeho názoru setkala s velkým zájmem. Nebylo potřeba zasílat umělecky nebo jinak atraktivní fotografie, ale pouze náš výrobek, který byl použit na vodárenské nebo plynárenské síti. Tato možnost zvýšila počet účastníků a rozšířila šanci získat měsíční ocenění nebo tuto celoroční výhru.

Soutěž v budoucnu znovu zopakujeme.

 

AVK VOD-KA a.s.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 2 z 11