Katalog VODA

Katalog PLYN

Novinky
Odvzdušňovací ventil s ochranou proti vodním rázům Tisk Email
Odvzdušňovací a zavzdušňovací ventil sloužící jako ochrana proti účinkům vodního rázu v potrubí, k dodání v dimenzích DN 80-DN 200.

Zde naleznete kompletní článek k tomuto tématu.
 
AutoCAD knihovna pro AVK armatury Tisk Email

Základní informace o 2D knihovně AVK armatur dodávaných na český trh společností AVK VOD-KA.Zde naleznete kompletní článek k tomuto tématu.
 
Přípojkové šoupátko s PE koncovkou Tisk Email
K již dříve představeným domovním šoupátkům 5.15. s PE konci, které si již získaly oblibu a reference na významnějších stavbách, přidáváme variantu šoupátka s velmi přímým a blízkým navařením na PE potrubí.
Řešení bylo konzultováno s výrobci elektrotvarovek a je složeno ze standardních a odzkoušených výrobků, s nimiž se běžně pracuje.

Zde naleznete kompletní článek k tomuto tématu.
 
Podzemní od / zavzdušňovací ventil na odpadní vody Tisk Email
V souvislosti s rostoucí poptávkou jsme nově rozšířili stávající nabídku o nový výrobek PODZEMNÍ OD / ZAVZDUŠŇOVACÍ VENTIL NA ODPADNÍ VODY.

Zde naleznete kompletní článek k tomuto tématu.
 
AVK hydranty Tisk Email
Rádi bychom Vás informovali, že společnost AVK VOD-KA a.s. rozšiřuje nabídku hydrantů o nové typy – AVK podzemní a nadzemní hydranty.
AVK hydranty jsou vyráběny v provedení jednoduše nebo dvojitě jištěné, ve stavebních výškách 750, 1000, 1250, 1500 mm. Tělo armatury je vyrobeno z tvárné litiny GGG 40, vřeteno a prodlužovací trubka jsou z nerezové oceli, povrchová ochrana dle GSK.

Zde naleznete kompletní článek k tomuto tématu.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 9 z 11