Opravný sortiment

Řešení havárií na vodovodní síti Při opravě poruchy je nutné použít výrobek, který lze rychle a spolehlivě použít. Velký důraz je kladen na snadnost montáže a očekávanou dlouhou životnost. Rychlý dovoz ze sídla firmy až na místo havárie provádí NONSTOP servis, který využívají každoročně desítky zákazníků.

NERA

Nerezové opravné pasy vyráběny ve třech typech – jednoduše, dvojitě a trojitě upnuté. Bez nutnosti při montáži sundávat matky a podložky. Kompletně z nerezové oceli, se šrouby s teflonovým povrchem jakou ochranou proti zadření.

TREPI

Litinové opravné pasy do míst, kde očekáváte trvalou opravu a pevnější spojení poškozeného potrubí. Mimořádně tuhá konstrukce i do míst s větším zatížením například těžkou dopravou. Silné těsnění z měkké pryže garantuje absolutní těsnost provedené opravy. Možné i dodat v provedení s přírubovým výstupem.

FLEXI 

Opravný pas vhodný na opravy poškozeného potrubí. Konstrukční řešení umožňuje spojit i konce potrubí, které jsou vyosené. Všechny dimenze z tvárné litiny, epoxidová povrchová ochrana a silná pryž předurčuje výrobek pro trvalou opravu.

Tolerance téměř 3 cm na dimenzi umožňuje opravu potrubí i atypických vnějších rozměrů. Možnost použít výrobek na více rozměrů potrubí snižuje skladové zásoby obdobných výrobků. Velmi jednoduchá montáž díky kompaktnímu řešení a minimálnímu počtu volných částí. Fixované těsnění na výklencích, O kroužky zabraňující vypadávání šroubů, zapuštěné hlavy šroubů. 

STOP

Opravná spojka vhodná na opravy spojů u původně temovaných hrdel. Díky použití STOP spojky je možné se vyhnout finančně a časově náročným výřezům. Konstrukční řešení umožňuje opravu netěsněného hrdla i bez odstávky potrubí. Při instalaci není nutné odstraňovat staré temování z vnitřku hrdla potrubí. Snadná montáž i ve stísněných podmínkách bez nutnosti speciálního nářadí. Spojku je možné použít i opakovaně pokud není poškozené těsnění.