Hydranty AVK zdobí první „SMART“ ulici v Rumunsku

První „SmartL ulici v Rumunsku vybudovala radnice v Kluži-Napoce za přispění evropských fondů. Disponuje veškerým vybavením moderního, zeleného veřejného prostoru přizpůsobeného současné technologické realitě a městské mobilitě.

Ulice byla vybudována v létě 2020 a jsme hrdí na to, že její součástí jsou hydranty AVK. Kromě toho je ulice vybavena senzorovým zavlažovacím systémem, moderní pěší zónou, místy pro dobíjení elektromobilů, kol a koloběžek, bezplatnou Wi-Fi, USB zásuvkami pro mobilní zařízení, energeticky úsporným pouličním osvětlením, vodními fontánami a moderním pouličním mobiliářem.

Hydranty AVK mají několik bezpečnostních prvků a splňují nebo překračují požadavky normy DIN EN 14384. Jsou navrženy s dvojitým uzavíracím mechanismem. Těsnicí kužel je pokryt velmi odolným materiálem na bázi polyuretanu.

Hydranty přispívají svou vysokou kvalitou a designem k modernímu vzhledu města. Jsou používány jednou z největších vodárenských společností v Rumunsku, která obsluhuje přibližně 800.000 obyvatel.

Zakázka zahrnuje více než 500 ks podzemních AVK hydrantů a 500 ks nadzemních AVK hydrantů.

Product Insights

Spolehlivé podzemní a nadzemní hydranty

Podzemní a nadzemní AVK hydranty jsou vyráběné v německém výrobním závodě, který je největším evropským výrobcem hydrantů. AVK hydranty jsou jedny z nejčastěji používaných hydrantů ve střední a západní Evropě.