Nerezová teleskopická zemní souprava k PREMIUM100 šoupatům s bezpečnostní pojistkou.

Bezpečnostní pojistka zabraňuje poškození soupravy i samotného šoupěte, pokud je při uzavírání šoupěte použit příliš velký krouticí moment; typicky při dosednutí srdce na velkou mechanickou nečistotu v řadu. 14-12-2022

S potěšením vám představujeme naše nové teleskopické zemní soupravy. Bezpečnostní pojistka zabraňuje poškození teleskopu a armatury, pokud je při ovládání šoupěte použit příliš velký kroutící moment.

V takových případech se bezpečnostní pojistka zlomí a lze ji snadno vyměnit. Do doby výměny pojistky lze zemní soupravu stále ovládat pomocí klíče vel. č. 20. Podívejte se na animaci.

Systém se skládá ze dvou částí - samotného čtyřhranu a horního ovládacího klíče, mezi nimiž se nachází bezpečnostní pojistka z korozi odolné mosazi DZR CW724R. Všechny tři části jsou spojeny šroubem s nástrčnou hlavou.

 

Bezpečnostní pojistka se poškodí při překročení daného kroutícího momentu v závislosti na konkrétní DN šoupěte. K dispozici jsou sady náhradních dílů, které se skládají z bezpečnostní pojistky a náhradního šroubu s nástrčnou hlavou, který lze namontovat pomocí imbusového klíče. Další podrobnosti naleznete v katalogových listech a v montážním návodu, které se nachází na níže uvedených odkazech.

Teleskopická zemní souprava pro šoupátka DN 40-400, s bezpečnostní pojistkou AVK série 04/F-011 (7.5.18 - 23)
Teleskopická zemní souprava pro šoupátka DN 450-600, s bezpečnostní pojistkou AVK řada 04/F-017 (7.5.24)


Všechny naše zemní soupravy garantují snadnou montáž a snadné nastavení délky na místě. Podívejte se na naší animaci - zemních souprav.

Podívejte se na naši stránku, kde najdete mnoho dalších informací a podrobný přehled naší nabídky zemních souprav.