Elektrotvarovky FUSION

Leadr v oblasti svařování PE

Všechny elektrotvarovky společnosti Fusion jsou 100% kontrolovány pomoci počítačového monitorovacího systému, který využívá technologie pokročilého čarového kódu. Čarový kód poskytuje plnou individualitu a umožňuje dohledatelnost až po základní surovinu. Kvalita výroby, spolehlivost a flexibilita elektrotvarovek Fusion poskytuje jistotu a bezpečnost potřebnou pro spojovaní PE trubek. Komplexní systém elektrotvarovek Fusion umožňuje vytvořit plně svařované potrubní sítě, které se vyznačuji vysokou kvalitou a spolehlivosti. Používáním výrobků Fusion získáváte klid a jistotu.

BIM a CAD 

Fusion nyní nabízí přímý přístup k modelům BIM a CAD veškerých elektrotvarovek, ve formátech .dxf, .igs a .step. Umožňuje zákazníkům přenést 2D a 3D výkresová data mezi různými CAD a BIM systémy pro návrh infrastruktury. Přínosem je zvýšení produktivity práce, úspora času, eliminace chyb a kontrola nad celým projektem.

BSI ISO / TS 29001 

Fusion , v roce 2019 jako první výrobce elektrotvarovek na světě, získal akreditaci BSI ISO / TS 29001. Tento certifikovaný systém řízení jakosti demonstruje, že je vynakládáno maximální úsilí k zajištění a překonání očekávání zákazníků a potvrzuje, že Fusion je lídrem na trhu z hlediska kvality.